• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Z Dronem




 
#1

Mam problem z dronem (tak jak w temacie). Czy można naprawić częsci silnik ponieważ mi się spali Model : Hover drone i - drone evo 2.0 . i czy jest jakiś serwis dronów w Rzeszowie, okolice Rzeszowa i ile by taka naprawa kosztowała



Odpowiedz




 
#2

(23-05-2016 18:39)ProblemZDronem napisał(a): Mam problem z dronem (tak jak w temacie). Czy można naprawić częsci silnik ponieważ mi się spali Model : Hover drone i - drone evo 2.0 . i czy jest jakiś serwis dronów w Rzeszowie, okolice Rzeszowa i ile by taka naprawa kosztowała

 Spróbuj tutaj tak na szybko znalezione szkoda tylko że nie mają kontaktu do siebie?
 http://fotoacc.pl/serwis/

Serwis dronów
Naprawiamy i modyfikujemy urządzenia bezzałogowe (nie tylko latające). Zaufaj naszym umiejętnością, a Twój sprzęt zyska nowe życie.

Ale napewno dowiesz się szczegółow pod tym adresem
Centrum Naukowo-Technologiczne Systemów BezzałogowychSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Poznańska 2c/11,
35-084 Rzeszów
tel.: 512 233 363



Odpowiedz




 
#3

Daj znać jak poszła naprawa? Znajomy ma chyba ten sam problem i szukamy dobrego serwisu w okolicach Poznania.



Odpowiedz




 
#4

ja właśnie szukam jakieś tanie drony na poczatek żeby kupić sobie i nie płacić dużo za części zamienne bo znajać życie jak na pierwszy raz na pewno zaliczy dość dużo upadków Wink



Odpowiedz




 
#5

z serwisowaniem dronów bywa ciężko, u mnie w okolicy nie ma ani jednego, także w razie awarii pozostaje zabawa z gwarancją u sprzedawcy niestety.



Odpowiedz




 
#6

U mnie na szczęście nie ma trudności ze znalezieniem dobrego serwisu



Odpowiedz




 
#7

Drony tak na prawdę chwilę temu weszły na rynek i nie zdążyły się utworzyć jeszcze serwisy naprawy, ale myślę, że to będzie dobry biznes taka naprawa drona.



Odpowiedz




 
#8

Co do serwisu to powiem, że w przyszłości będzie to bardzo rentowne zajęcie tak jak kiedyś serwisy komputerowe.



Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.