• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie odnośnie drona




 
#1

witam otóż dostałem od dziewczyny drona syma x5hw  mega sie ucieszyłem przyszedł czas  na lot próbny wszystko zamontowane stawiam go w pokoju na podloze a on przechyla sie na jeda strone i leci z impetem przez co sie rozbija i tak kilka razy tylko w jedna strone odwrócę go to leci w drugą postanowiłem go zabrać na otwarą przestrzeń wielkie pole nic przeszkód to samo leci przed siebie bez opamietania mozna latac na na boki wyzej nizej lecz szybko leci przed siebie a gdy klikam na pilocie to aby lecial do przdodu czyli w tym samym kierunku co juz leci to przyspiesza natomiat klikajac do tyłu aby wrocił to on tylko zwalnia  nwm juz co robic :/ to wyglada tak ze on wystartuje leci w jakims kierunku mam zabawy 10 sek zeby za daleko nie polecial bo go nie znajde i musze  go sprowadzac na ziemie i po niego isc widze ze dziewczynie smutno bo mysli ze kupila jakis wadliwy egzemplarz a ja jej tlumacze ze musze sie nauczyc tylko nwm juz co robic :/



Odpowiedz




 
#2

(26-12-2016 10:56)tomalo1236 napisał(a): witam otóż dostałem od dziewczyny drona syma x5hw  mega sie ucieszyłem przyszedł czas  na lot próbny wszystko zamontowane stawiam go w pokoju na podloze a on przechyla sie na jeda strone i leci z impetem przez co sie rozbija i tak kilka razy tylko w jedna strone odwrócę go to leci w drugą postanowiłem go zabrać na otwarą przestrzeń wielkie pole nic przeszkód to samo leci przed siebie bez opamietania mozna latac na na boki wyzej nizej lecz szybko leci przed siebie a gdy klikam na pilocie to aby lecial do przdodu czyli w tym samym kierunku co juz leci to przyspiesza natomiat klikajac do tyłu aby wrocił to on tylko zwalnia  nwm juz co robic :/ to wyglada tak ze on wystartuje leci w jakims kierunku mam zabawy 10 sek zeby za daleko nie polecial bo go nie znajde i musze  go sprowadzac na ziemie i po niego isc widze ze dziewczynie smutno bo mysli ze kupila jakis wadliwy egzemplarz a ja jej tlumacze ze musze sie nauczyc tylko nwm juz co robic :/







Taka zabawka generuje silny strumień powietrza skierowany w dół, gdzie odbija się od ziemi i ponownie uderza w maszynę. W tych warunkach żaden statek powietrzny nie będzie latał stabilnie. 


Minimalny pułap do stabilnego lotu dla tej zabawki to powyżej 1,5 metra. 



Odpowiedz




 
#3

Oo, oglądałem już ten filmik, bardzo lubię wasz kanał na youtube - dobrą robotę robicie Smile



Odpowiedz




 
#4

(27-12-2016 10:51)admin napisał(a):
(26-12-2016 10:56)tomalo1236 napisał(a): witam otóż dostałem od dziewczyny drona syma x5hw  mega sie ucieszyłem przyszedł czas  na lot próbny wszystko zamontowane stawiam go w pokoju na podloze a on przechyla sie na jeda strone i leci z impetem przez co sie rozbija i tak kilka razy tylko w jedna strone odwrócę go to leci w drugą postanowiłem go zabrać na otwarą przestrzeń wielkie pole nic przeszkód to samo leci przed siebie bez opamietania mozna latac na na boki wyzej nizej lecz szybko leci przed siebie a gdy klikam na pilocie to aby lecial do przdodu czyli w tym samym kierunku co juz leci to przyspiesza natomiat klikajac do tyłu aby wrocił to on tylko zwalnia  nwm juz co robic :/ to wyglada tak ze on wystartuje leci w jakims kierunku mam zabawy 10 sek zeby za daleko nie polecial bo go nie znajde i musze  go sprowadzac na ziemie i po niego isc widze ze dziewczynie smutno bo mysli ze kupila jakis wadliwy egzemplarz a ja jej tlumacze ze musze sie nauczyc tylko nwm juz co robic :/








Taka zabawka generuje silny strumień powietrza skierowany w dół, gdzie odbija się od ziemi i ponownie uderza w maszynę. W tych warunkach żaden statek powietrzny nie będzie latał stabilnie. 


Minimalny pułap do stabilnego lotu dla tej zabawki to powyżej 1,5 metra. 
Dziękuję za podzielenie się



Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.