• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJI Phantom 4 zaprezentowany
 
#1

Jeden z najpopularniejszych dronów na świecie właśnie stał się jeszcze lepszy. Chiński producent zaprezentował właśnie jego najnowszą wersją – DJI Phantom 4. Jest szybszy, mocniejszy i bardziej inteligentny.DJI Phantom 4 to najnowszy flagowy dron konsumencki tego producenta. Doczekał się on estetycznego odświeżenia, jak również nowych funkcji i technologii. Najważniejszą z nich jest Obstacle Sensing System, a więc nic innego jak technologia unikania przeszkód.Obstacle Sensing System wykorzystuje dwie kamery zamontowane z przodu urządzenia, aby wykrywać przeszkody na trasie drona. Phantom 4 zatem automatycznie uniknie zderzenia albo przesuwając się lekko na bok, albo – gdy nie jest w stanie ustalić alternatywnej trasy – unosząc się. 
 
Dron DJI Phantom 4 to także rozbudowane funkcje autonomiczne, takie jak tryb podążania za użytkownikiem (Follow Me) czy różne tryby nagrywania wideo. To jest jedna z tych nowości, na którą wielu czekało – jeśli wy też, to tak: doczekaliście się.
 
Jeden z najważniejszych elementów drona to kamera. Ta, w którą wyposażony został Phantom 4 pozwoli nagrywać wideo w rozdzielczości 4K z szybkością 30 klatek na sekundę (i 1080p w 120 kl./s). Producent zapowiada też lepszą optykę, która zaowocuje wyższą jakością nagrań. Jest też lepsza stabilizacja.
 
DJI Phantom w wersji czwartej przyspieszył. Producent wprowadził nowy tryb – Speed – w którym maksymalna prędkość to ponad 70 kilometrów na godzinę. 
 
Jest jeszcze jedna istotna zmiana – nowy akumulator – i jest to zarazem dobra i zła wiadomość. Zła, ponieważ jeśli posiadacie starsze modele Phantom, to wasze dodatkowe akumulatory nie będą współpracować z „czwórką”. Dobra, bo dzięki temu nowy dron jest w stanie latać nawet 28 minut na jednym ładowaniu.
 
W przeciwieństwie do trzeciej edycji firma DJI przygotowała tylko jedną wersję drona Phantom 4. Cena urządzenia została ustalona na 1399 dolarów. Zamówienia przedpremierowe już ruszyłyOdpowiedz
 
#2

Wygląda naprawdę solidnie.Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Theme © 2014 iAndrew  
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.