Drone Pilot Forum. Wszystko na temat dronów, testy, szkolenia, poradniki
DJI Inspire 1 v2.0 - Wersja do druku

+- Drone Pilot Forum. Wszystko na temat dronów, testy, szkolenia, poradniki (http://forum.dronepilot.pl)
+-- Dział: Inne (http://forum.dronepilot.pl/dzial-inne)
+--- Dział: Ciekawostki nowości ze świata dronów (http://forum.dronepilot.pl/dzial-ciekawostki-nowo%C5%9Bci-ze-%C5%9Bwiata-dron%C3%B3w)
+--- Wątek: DJI Inspire 1 v2.0 (/watek-dji-inspire-1-v2-0)DJI Inspire 1 v2.0 - admin - 14-12-2015

DJI Inspire 1 v2.0 - profesjonalny dron

Na polskim rynku, za sprawą firmy Nelro Data, debiutuje dron DJI Inspire 1 v2.0. Firma DJI to obecnie jeden z producentów najlepszych dronów na świecie.

Niewielkie, amatorskie drony służące przede wszystkim do zabawy i rozrywki zdobywają coraz większą popularność. Najchętniej wybierane urządzenia to te z prostym systemem nawigacji i wbudowaną kamerą pozwalającą robić zdjęcia i nagrywać filmy. 

 
[Obrazek: 1450095611_fKuwVwai7Ksffnw.jpg]
Inspire 1 v2.0, jak każdy flagowy model DJI, jest gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka, dzięki systemowi antenowemu ready-to-fly. W centralnej części drona, między lądownikami znajdziemy podczepioną kamerę 4K ze stabilizatorem Zenmuse X3, pozwalającą nagrywać wysokiej jakości filmy nawet z bardzo dużej wysokości. Producent umożliwił także strumieniowanie nagrania w jakości HD w czasie rzeczywistym. Podgląd zapisu z kamery możemy obserwować na tablecie lub smartfonie zamontowanym na dedykowanym kontrolerze dołączonym do zestawu. W pudełku znajdziemy także trzy stabilizatory typu gimbal, których można używać wraz z kamerą.

Zaawansowana aplikacja umożliwia zarządzanie rozbudowanymi opcjami kamery, edycję wideo oraz korzystanie z wielu ciekawych, przydatnych w profesjonalnych zastosowaniach funkcji. Należy przecież pamiętać, że drony naszpikowane elektroniką to nie tylko gadżety służące do zabawy, ale narzędzia pracy wielu grup zawodowych, takich jak fotografowie ślubni czy sportowi, architekci, rolnicy, celnicy, a nawet wojsko.

Dostępny TUTAJ