Drone Pilot Forum. Wszystko na temat dronów, testy, szkolenia, poradniki
Poznań AEROMIND - Wersja do druku

+- Drone Pilot Forum. Wszystko na temat dronów, testy, szkolenia, poradniki (http://forum.dronepilot.pl)
+-- Dział: Ośrodki Szkolenia Operatorów Bezzałogowych Statków Powietrznych (http://forum.dronepilot.pl/dzial-o%C5%9Brodki-szkolenia-operator%C3%B3w-bezza%C5%82ogowych-statk%C3%B3w-powietrznych)
+--- Dział: Ośrodki szkolenia wielkopolskie (http://forum.dronepilot.pl/dzial-o%C5%9Brodki-szkolenia-wielkopolskie)
+--- Wątek: Poznań AEROMIND (/watek-pozna%C5%84-aeromind)Poznań AEROMIND - admin - 17-06-2015

POZNAŃ AEROMIND

O ośrodku szkolenia:

Szkoła latania aeroMind funkcjonuje przy głównym importerze multikopterów Walkera w Polsce. Jest otwarta zarówno dla pilotów dronów Walkera jak i użytkowników innych rozwiązań oraz osób, które dopiero planują zakup drona. Wszyscy Klienci sklepu aeroMind korzystają z bezpłatnego szkolenia wdrożeniowego w zakresie obsługi, konfiguracji oraz zasad pilotażu dronów Walkera jak również rabatu 10% na szkolenie przygotowujące do egzaminu UAVO.

Uprawnienia i certyfikaty:

VLOS Kategorie statków powietrznych: MR, 2, 7, 25kg

Kontakt:

ul.: Polanowska 87 
poczta: 60-454 Poznań
tel.: +48 61 307 10 30 
strona www: aeromind.pl 
e-mail: kontakt@aeromind.pl

Szkolenie VLOS

Szkolenie przygotowujące do egzaminu na licencję UAVO.
Zapewniamy wiedzę i umiejętności nie tylko w zakresie materiału obowiązującego na egzaminie UAVO, ale także obszerną bazę praktycznych porad i umiejętności dla pilotów dronów. Kurs przeznaczony jest z jednej strony dla osób, które planują latać komercyjnie, a z drugiej dla tych, którzy chcą być świadomymi użytkownikami bezzałogowych statków latających i podnosić swoje kwalifikacje pilotażu.
Kurs trwa 3 dni, po 8 – 10 godzin. Ceny: 1100 zł netto z własnym modelem, 1400 zł netto w przypadku korzystania na ćwiczeniach technicznych z modeli szkoły.